Autoryzowany serwis whirlpool, jaka firma?

Autoryzowany serwis whirlpool, jaka firma?

Dzień dobry. Gdzie w naszym mieście możliwa jest naprawa sprzętu gospodarstwa domowego?

Dzięki za namiary :)

saradonin

Posty: 19

 
Wydaje mi się, że autoryzowany serwis Whirlpool daje zawsze jakąś pewność, albowiem posiada właściwe certyfikaty, a serwisanci – adekwatne kwalifikacje do wykonywania prac w sprzętach pochodzących od tego producenta.

Nieraz zarówno posiadają oni dostęp do największej ilości części, które mogą okazać się naprawdę pomocne podczas naprawy.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Na pewno istnieje co najmniej kilka firm, które podjęłyby się konserwacji sprzętu agd w Jeleniej Górze. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż w przeszłości zdarzało mi się korzystać z takich usług. Teraz póki co nie widzę takiej konieczności, niemniej jednak mogę podać namiary.

Mix-Reklam

Posty: 22

 
Przyznam szczerze, że także zauważyłem, iż usługi serwisowe Whirlpool są dość popularne. Na początku zaniepokoiłem się, że ma to związek z awaryjnością tych sprzętów AGD.

Potem jednak doszedłem do wniosku, że większy wpływ ma na to popularność tej marki.

truskaweczka123

Posty: 24

 
Z mojej perspektywy naprawa pralek w Jeleniej Górze to stosunkowo prosta sprawa.

Mam namiary na 2-3 interesujące firmy, które powinny spełnić Wasze oczekiwania w tym zakresie. W przypadku zainteresowania mogę podać numery telefonów lub adresy stron WWW.

noman1

Posty: 27

 
Byłam w kropce, gdy przed samymi świętami moja pralka przestała działać. Wezwałam jednak wówczas mobilny serwis Whirlpool, któremu mogę tylko gorąco podziękować. Dzięki niemu udało mi się m.in. zrealizować wszystkie świąteczne porządki. Mało tego nie zapłaciłam przesadnie wiele.

ostry802

Posty: 28

 
Byłam w kropce, gdy przed samymi świętami moja pralka przestała działać. Wezwałam jednak wówczas mobilny serwis Whirlpool, któremu mogę tylko gorąco podziękować. Dzięki niemu udało mi się m.in. zrealizować wszystkie świąteczne porządki. Ponadto nie zapłaciłam przesadnie dużo.

zeroo13

Posty: 21

 
Jestem zadowolony z tego, jaki serwis AGD w Jeleniej Górze udało mi się odszukać w zeszłym roku. Nagle padła mi zmywarka, lecz szybko zareagowałem – jeden telefon i niedługo wszystko działało już prawidłowo.

Za naprawę 5-letniej zmywarki zapłaciłem tylko 100 złotych :)

Nimert56

Posty: 16

 
Moja naprawa AGD w Jeleniej Górze przebiegła szybko i bezproblemowo. Zgłosiłem usterkę do jednego z wielu serwisów sprzętu gospodarstwa domowego, kolejnego dnia pojawił się u mnie serwisant, który szybko zdiagnozował przyczynę problemu. Po wycenie wykonania usługi zdecydowałem się na nią i jeszcze tego samego dnia miałem to za sobą.

Bez zastrzeżeń.

gregBard

Posty: 22

 
Wśród serwisów urządzeń AGD w Jeleniej Górze dla mnie zdecydowanym liderem jest http://whirlpoolserwis.pl. Korzystałem z ich usług dwukrotnie, gdy naprawiałem pralkę i zmywarkę. Teraz polecam ich znajomych, którzy także są zadowoleni z profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do klienta i atrakcyjnych cen. Szczerze polecam! :)

Dosti

Posty: 23