sklep z sukienkami

sklep z sukienkami

Drogie Panie – jako że nadchodzi sezon świąteczny, szukam prezentu dla swojej żony. Moja żona ma 29 lat i lubi dobrze wyglądać, więc pomyślałem o czymś pięknym, a nie o czymś praktycznym. Za odkurzacz czy garnki by mnie chyba znienawidziła. Raczej coś z garderoby, kosmetyków, biżuterii, ale kompletnie nie mam pomysłu, co dokładnie. Żona lubi takie rzeczy i wiele już ma. Z każdą kolejną okazją wybór prezentu jest dla mnie trudniejszy.

TomekK

Posty: 4

 
Nie chodzę na sylwestrowe bale, więc nie mam tego problemu, ale na wesela już zawsze jest problem.

labuh

Posty: 5

 
A ja odkryłam niedawno ten sklep https://www.lejdi.pl/ i jestem mega zadowolona. Za jednym razem kupiłam sobie sukienkę, torebkę, bieliznę i biżuterię na wesele. Tylko butów musiałam poszukać osobno.

ZABA0001

Posty: 24

 
Ja bym jej dała kalendarz adwentowy, mogłaby sobie otwierać przez cały styczeń ha ha. :) Nie no żartuję. Sama jestem kobietą, ale jak mam komuś doradzić, to totalnie nie wiem.

Gosienka54

Posty: 11

 
Dobrze dziewczyno robisz, że kupujesz wcześniej. Na ostatnią chwilę później nie będziesz musiała szukać i zastanawiać się, co założyć.

ZaNK3R

Posty: 20

 
Ja idę z prostej czarnej sukience, ale za to będę miała firmową torebkę i buty od projektanta i myślę, że to będzie dobre rozwiązanie.

nemiasty

Posty: 15

 
Każdy idzie na sylwestra w tym, co uważa za stosowne. Ja kiedyś widziałam dziewczynę w kombinezonie. Co prawda eleganckim, ale to nie jest sukienka i nikt jej palcami nie wytykał.

labuh

Posty: 5

 
Dziewczyny, czy wy w ogóle zauważyłyście, że w sieci jest niby mnóstwo rzeczy, ale brakuje właśnie takich perfekcyjnie dobranych? W każdym sklepie naprawdę ciężko znaleźć coś ładnego – to jest wielki problem. Przynajmniej ja nigdy nie mogę znaleźć niczego dla siebie.

Miernnn34

Posty: 5