adwokat kielce, gdzie szukać

adwokat kielce, gdzie szukać

Potrzebny na już adwokat z Kielc, który niezmiernie dobrze się zna na prawie przedsiębiorstw. Zawieram umowy i chce sprawdzić czy nie zawierają jakiejś szkodliwej klauzuli.

Trener

Posty: 2

 
Znajomy ma adwokata w Kielcach, który jest naprawdę bardzo dobry. Prowadził jego sprawy firmowe. Uchronił go przed dwiema niekorzystnymi umowami. Znajomy myślał, że są w porządku, ale niestety ktoś próbował go naciągnąć. Na szczęście na miejscu był cały czas adwokat i bardzo wnikliwie wszystko dla niego sprawdził.

Yuri20

Posty: 4

 
Bez pomocy profesjonalisty dzisiaj nawet umowy nie podpisuje. Wszyscy mają wszystko tak skonstruowane żeby było korzystne dla nich, ale już nie dla nas. Takie życie.

Lupusx

Posty: 5

 
Trzeba szukać adwokatów, a nie wybierać kogoś przypadkowego. Jeśli komuś adwokat pomógł przy rozwodzie to nie oznacza, że będzie mógł sobie poradzić z prawem karnym. Oczywiście trzeba to wszystko sprawdzić, a wtedy wybierzemy kogoś najlepszego dla siebie.

Oliner5

Posty: 4

 
Kilka miesięcy temu miałem sprawę karną, nie będę się zagłębiał w szczegóły, ale właśnie adwokat z Kielc mi pomógł. Zaraz zacznę szukać namiary do tego człowieka, bo ze wszystkim bardzo dobrze sobie poradził.

Noruhe

Posty: 2

 
Bez pomocy profesjonalisty obecnie nawet umowy nie podpisuje. Wszyscy mają wszystko tak skonstruowane żeby było odpowiednie dla nich, lecz już nie dla nas. Takie życie.

@_24lampy

Posty: 6

 
Współpracowałem z jednym z adwokatów z Kielc i jestem zadowolony. Moja sprawa to był rozwód i podział majątku. Były jeszcze alimenty i wiele innych problemów. Dobrze, że miałem przy sobie kogoś, kto się na tym zna. Było to dla mnie bardzo duże wsparcie, bo wiedziałem, że na takiego adwokata mogę zawsze liczyć.

Pendrzec

Posty: 3

 
W sprawach związanych z prawem cywilnych pomógł mi adwokat w Kielcach, który ma tutaj swoją ofertę http://adwokatkrakowiak.pl. Dla mnie to najlepsza osoba, bo nie był drogi, ale jednocześnie był bardzo skuteczny.

Zosia88

Posty: 3

 
Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli nie pomoże adwokat to nic się nie zaradzi. Nie ma znaczenia czy to sprawa karna czy związana z prawem cywilnym.

labuh

Posty: 3