fryzjer olsztyn zatorze, szukam

fryzjer olsztyn zatorze, szukam

Cześć, oprócz strzyżenia chciałabym również wykonać jakieś zabiegi na twarzy i wykonać hennę. Który salon urody w Olsztynie proponuje wszystkie te usługi?

dzaman

Posty: 2

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, lecz nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

namok 

Posty: 11

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

Wasuwa

Posty: 2

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to bardzo dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, ale także usługi kosmetyczne.

aGamelo

Posty: 3

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niesłychanie miły personel, który określiłabym jednym słowem – profesjonalny. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

wer5555

Posty: 2

 
Najlepszy fryzjer w Olsztynie to zdecydowanie: http://www.anna.olsztyn.pl. Od drzwi powitała mnie obsługa, która zaopiekowała się mną do czasu opuszczenia budynku. Siedząc na fotelu nie miałam żadnych obaw – od początku czułam pewną rękę podczas strzyżenia, a efekt tylko potwierdził moją intuicję.

Clono

Posty: 3

 
Wiem, iż dla większości nie będzie to zaskoczeniem, natomiast rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Należałoby zapoznać się z nim uprzednio w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

23_23_23

Posty: 14