dobry podolog w Warszawie, szukam

dobry podolog w Warszawie, szukam

Chciałabym się dowiedzieć, gdzie przyjmuję podolog w Warszawie Ochota. Może znacie dokładny adres. Mam kłopot z dużymi odciskami, które mnie strasznie bolą. Nie wiem już, co robić i do kogo się zgłosić. Pomożecie?

gregBard

Posty: 1

 
Podologia w Warszawie na pewno pozwoli Ci się uporać z tym problemem. Ja również jeszcze do niedawna nie wiedziałam co zrobić z kurzajkami.

Mnicho56

Posty: 19

 
Jest podolog w Warszawie Ochota. Nie znam dokładnie ulicy, ale wydaje mi się, że jak wpiszesz w google, to na pewno wyskoczy Ci ich adres. Zgłoś się szybko, bo przy wrastających paznokciach, często występuje stan zapalny.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Jasne, podolog w Warszawie zadba niezmiernie dokładnie o Twoje stopy. Ja również lubię chodzić na zabiegi pielęgnacyjne, są one niezmiernie przyjemne.

090913123

Posty: 3

 
Wydaje mi się, że jest jakiś podolog w dzielnicy Ochota, natomiast nie jestem do końca pewna. Może ktoś inny zdoła Ci pomóc. A byłaś w ogóle u zwykłego lekarza rodzinnego?

Klara323

Posty: 2

 
Dobry podolog dostęony jest tutaj https://podogabinet.pl Miałem u nich wykonywaną rekonstrukcję paznokcia. Profesjonalne podejście, wszyscy są mili i bardzo uprzejmi. Jeśli czegoś nie wiesz, to z chęcią Ci wytłumaczą.

Kitas

Posty: 2