korepetycje hiszpański poznań, gdzie warto ?

korepetycje hiszpański poznań, gdzie warto ?

Interesują mnie e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Mam mikrofon i kamerę, wobec tego myślę, iż winno się to bez większych problemów udać. Gdzie znajdę ogłoszenia?

HalskiPol

Posty: 1

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, ale stacjonarne. Jestem zadowolony. Osoba, która mi ich udzielała miała naprawdę bardzo duże doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, bo trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

apepsi1983

Posty: 2

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, ale stacjonarne. Jestem usatysfakcjonowany. Osoba, która mi ich udzielała miała rzeczywiście niezmiernie spore doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, bowiem trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

Yuri20

Posty: 4

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, dlatego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

Saagerrak

Posty: 9

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, iż moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, która miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, bo nie interesowałem się tym za niezmiernie, ale w każdej chwili może ją o to zapytać.

090913123

Posty: 3

 
Jakiś czas temu miałem kłopoty z hiszpańskim, natomiast byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem zwyczajne korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po paru lekcjach było już rzeczywiście niezwykle dobrze. Sam byłem zaskoczony jak dużo dają takie korepetycje.

090913123

Posty: 3

 
Polecam korepetycje z francuskiego w Poznaniu przez stronę https://www.korepetycje.plus/korepetytor/poznan. Znalazłem tam odpowiednią osobę, która we wszystkim mi pomogła. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy.

Klara323

Posty: 3

 
Mnie się bardzo spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, bo zaoszczędziłem dużo czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, dlatego moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, dlatego myślę, że korepetycje online to super pomysł dla każdego.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Niezwykle mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, albowiem sporo się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najistotniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, niemniej jednak jeszcze potrafi ją przekazać. Wówczas wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie wiecej. Polecam korepetycje przez Internet.

Blono

Posty: 2