niepubliczne przedszkole wilanów, jakie polecicie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, jakie polecicie ?

Czy może mi ktoś powiedzieć które w rzeczywistości jest przedszkole Wilanów? Zastanawiam się czy posłać tam dziecko.

PucH2

Posty: 1

 
W przypadku, gdy któraś z Was szuka pracy jako przedszkolanka to polecam Wam prywatne przedszkole Wilanów. Nie wiem czy jeszcze szukają nowych osób, ale ja odkąd tam pracuje jestem naprawdę bardzo zadowolona pod wieloma względami. Godna polecenia jest przede wszystkim atmosfera, która panuje każdego dnia pracy.

Jasio234

Posty: 4

 
Zastanawiając się jakie przedszkole dla swojego dziecka wybrać pożądane byłoby wejść na stronę: http://www.karate-kids.pl i zdecydować się na prywatne przedszkole Wilanów.

roudee

Posty: 5

 
Zauważyłam, że wiele osób pyta jak to jest z posiłkami w prywatnym przedszkolu Wilanów. Wygląda to w ten sposób, że jeśli zgłosimy nieobecność dziecka w danym dniu to wtedy za jedzenie nie trzeba płacić.

oooo9898

Posty: 20

 
W mojej opinii przedszkole miasteczko Wilanów jest jednym z lepszych w naszym kraju. Z racji tego, że mamy tutaj do czynienia z przedszkolem prywatnym to dzieci zawsze mają poświęcaną odpowiednią ilość czasu w ciągu dnia, bo grupy są stosunkowo małe, a co za tym idzie nauczyciele spędzają z dzieckiem więcej.

micko

Posty: 5

 
Być może zastanawiacie się nad tym czy wybrać prywatne przedszkole Wilanów. Jak dla mnie nie ma nad czym się zastanawiać, bo w tym przedszkolu pracuje doświadczona kadra nauczycielska i co najważniejsze dziecko zawsze wraca z niego zadowolone po całym dniu.

Grabow12

Posty: 2