będę starszą siostrą, oferta

będę starszą siostrą, oferta

Szukam kogoś profesjonalnego, kto wykona mi nadruk na bodach. Może to być napis będę starszą siostrą, ale dokładnie jeszcze nie wiem, który wybiorę.

giena1977a

Posty: 1

 
Zamówiłam ostatnio body dziecięce w sklepie https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i jestem niesłychanie zadowolona. Wybrałam akurat imię swojego dziecka z tyłu i prezentuje się to faktycznie niesłychanie, natomiast to niesłychanie oryginalnie.

goodBAY55

Posty: 20

 
Mnie najbardziej spodobał się napis będę starszą siostrą i go zamówiłam. Jest to naprawdę bardzo oryginalny prezent dla malucha. Jeśli będziemy o takie body dbać o wytrzymają długie lata. Wtedy, kiedy dziecko będzie starsze będzie mogło zobaczyć coś tak oryginalnego.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Wybór kompletów na roczek jest niezmiernie znaczny. To znaczy, że można będzie dopasować wszystko, czego szukamy dla siebie i swojego dziecka. Wystarczy dobrze szukać.

hummer55

Posty: 5

 
Mam kilka par takich bodów dziecięcych i każde ma inny napis. Mnie się to niezmiernie podoba, zatem wybierałam coś oryginalnego. Bawełna, która jest użyta do produkcji bodów jest bezpieczna dla zdrowia, a to jest niezmiernie znaczące. Ważniejsze niż niskie ceny.

icee

Posty: 22

 
Mnie najbardziej spodobał się napis będę starszą siostrą i go zamówiłam. Jest to faktycznie niezwykle oryginalny prezent dla malucha. Jeśli będziemy o takie body dbać o wytrzymają długie lata. Wówczas, kiedy dziecko będzie starsze będzie mogło zobaczyć coś tak oryginalnego.

Aleksisss

Posty: 3