Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Czy bawicie się w tworzenie własnych kosmetyków, a jeżeli tak to jakie składniki głównie w nich stosujecie?

beata77

Posty: 1

 
Dziękuję za ten komentarz. Akurat z tego sklepu znam linię Lynia i jestem z niej najbardziej zadowolona. Wprowadzają sporo ciekawostek, własnych marek. Doceniam takie podejście. Nawet można się dzięki nim nauczyć produkcji własnych kosmetyków. Nie ograniczają wyboru składników aktywnych.

Jasio234

Posty: 2

 
Możesz zastosować z jednej strony linię kwasową kosmetyków, chociażby Lynia z https://e-naturalne.pl/pl/collection/Produkty-z-retinolem/1/1/phott, a później dołożyć coś z retinolem na głębokie odświeżenie. To jest strategia regeneracji głębokich warstw skóry i sprawdza się właściwie od najmłodszych lat. A kosmetyki naturalne, jak widać z mody nie wychodzą. Warto właśnie wiedzieć, jakie połączenia kwasów i witamin sprawdzają się najlepiej.

grudzin56

Posty: 6

 
Rozjaśnienie ma sens, ale też trzeba zwracać uwagę na równomierne rozprowadzanie kosmetyku po całej twarzy, nawet częściowo na szyi, żeby nie popełnić błędu i przesadnie nie oszczędzać.

Kaazz

Posty: 9

 
Też uważam, że kombinowanie z produkcją własnych kosmetyków m a duży sens i trzeba się uczyć od takich bardziej znanych marek, które coś nowego wprowadzają od czasu do czasu.

pawel253

Posty: 2

 
Nawet amatorsko przy robieniu kosmetyków wykorzystuje się zawsze witaminę A. To jest obowiązkowa witamina dla skóry, a im czystsza, tym lepiej dla jakości preparatu, więc takie sklepy warto docenić, że wiedzą w ogóle, co robią.

korasek

Posty: 7