naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

W jaki sposób dopasowałyście skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej? Sporo rozwiązań na rynku i nie wiem do końca, jak podejść do zakupu. Nie chcę też ryzykować dziwnym składem, ale jak potwierdzić, czy konkretny preparat zadziała?

Oleczka1

Posty: 1

 
Używam regularnie do redukcji zmarszczek https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/ zamiast drogich zabiegów w salonach medycyny estetycznej. Trochę poczytałam o kwasie hialuronowym i jeżeli systematycznie dostarczasz to organizm dostaje jasny sygnał do obudowy. Bardzo naturalna sprawa. Jako ciekawostkę dodam, że marka związana ze znaną i lubianą polską aktorką :) Nie zdradzę, ale zobacz sama.

pawel253

Posty: 12

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

Yuri20

Posty: 13

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

ciopix

Posty: 8

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

ciopix

Posty: 32

 
Stworzyłam sobie domowe SPA. Kosmetyki naturalne połączyłam z aromaterapią i masażami. Fajna sprawa od czasu do czasu, jak masz nieco więcej miejsca.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

labuh

Posty: 7