pierogi katowice, polecicie ?

pierogi katowice, polecicie ?

Dzień dobry, chciałbym zaprosić swoją rodzinę na obiad, tylko nie wiem, gdzie dokładnie ich zabrać. Możecie polecić mi najlepszą pizze w katowicach? Zależy mi na idealnym smaku, a zarówno ciekawym wystroju restauracji.

raptofil

Posty: 1

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Niezwykle wam ją polecam ze względu na smak, a także na atmosferę, jaka jest w środku. Można grać w różne planszówki ze znajomi i cudownie spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Słyszałem kiedyś, że jest dobra naleśnikarnia katowice, która serwuje naleśniki bez mąki pszennej. Muszę się do niej wybrać i dam wam znać, czy się opłacało tam iść.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Ja zawsze chodzę do kilku lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Często jest tak, że nie każdemu smakuje to samo.

Dersei02

Posty: 17

 
Naleśnikarnia katowice powinna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, natomiast może skorzystam z waszym ofert.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, że była to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, natomiast pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

labuh

Posty: 5

 
Naleśnikarnia katowice powinna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, ale może skorzystam z waszym propozycji.

Saagerrak

Posty: 11

 
Cześć, powiem wam, że słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, ale może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

Nikuś23

Posty: 2