strony www w Warszawie, kogo polecicie ?

strony www w Warszawie, kogo polecicie ?

Znacie jakąś dobrze przygotowaną firmę do tworzenia stron www w Warszawie? Mam pewien pomysł na stronę internetową, natomiast nie wiem jak go zrobić.

eGall

Posty: 1

 
Jest dużo firm, które się zajmują przygotowywaniem stron internetowych. Jedni robią proste wizytówki, a inni zajmują się bardziej skomplikowanymi projektami. Im poważniejszy projekt tym większe pracownicy muszą się doświadczenie i wiedzę. Wtedy się uda.

irek1981

Posty: 8

 
Im poważniejszy będzie projekt tym lepsza firma powinna się nim zajmować. Tylko wtedy będą z tego same pozytywne efekty, a przecież nam właśnie o to chodzi. Trzeba stawiać na doświadczenie i wiedzę pracowników firmy.

Kitas 

Posty: 8

 
Im poważniejszy będzie projekt tym lepsza firma winna się nim zajmować. Tylko wówczas będą z tego same pozytywne efekty, a przecież nam właśnie o to chodzi. Trzeba stawiać na doświadczenie i wiedzę pracowników firmy.

TomekK

Posty: 4

 
Jeżeli to ma być jakaś łatwa strona www to można to wykonać samemu. Jeżeli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować na własną rękę robić.

eGall

Posty: 7

 
Korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali perfekcyjnie. Bardzo dobrze podchodzili do wymagań, jakie ma klient. To bardzo ważne, bo wtedy można wprowadzić również swoje pomysły. Jeśli są dobre to graficy to bardzo szybko podchwytują i tworzą od nowa.

TomekK

Posty: 10

 
Ofertę ze stronami www w Warszawie znalazłem tutaj https://www.icp.info.pl. Zajrzyjcie sobie i sprawdźcie czy ta firma spełnia Wasze oczekiwania. Z tego, co widzę mają naprawdę bardzo dobrze przygotowaną ofertę i dobre ceny.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Stronę firmową mam od lat. Pomogła mi w zdobywaniu zaufania do wielu klientów, wobec tego polecam abyście sobie coś takie zakładali. Koszt jest mały, a zyski rzeczywiście bardzo duże.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wówczas wiadomo jak i co robią. To niesłychanie ważne, aby wykonywali projekty solidnie, bo jeśli my się na tym nie znamy to na nieszczęście nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

syrena88

Posty: 14

 
Znajomy korzystał z oferty firmy, jaka zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i był zaspokojony. Chyba zamawiał u nich stronę wizytówkę, ale nie wiem dokładnie. Muszę go zapytać ile dał i jak długo czekał na wykonanie projektu.

Ilonkkkka

Posty: 20