Beskidy, gdzie warto ?

Beskidy, gdzie warto ?

Interesuje mnie Wisła, bo to miasto Adama Małysza, lecz nie wiem, co tam poza nim ciekawego może się znajdować?

123321

Posty: 1

 
Mnie na Skoczni Małysza się bardzo podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, ale i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo naprawdę warto.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Atrakcji to nam nie braknie w tym regionie. Znajdzie się coś dla dzieci jak i dla dorosłych. Na pewno Wisła Malinka to miejsce, jakie warto pokazać swoim dzieciom.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Dla miłośników Bielsko-Białej polecam stronę https://kochambeskidy.pl/bielsko-biala-z-lotu-ptaka/, bo można tutaj zobaczyć niezwykle interesujące zdjęcia. Przekonacie się, iż jest to miejsce rzeczywiście niezwykle nadzwyczajne i niepowtarzalne.

Lupusx

Posty: 3

 
Polecam Kotarz, bo faktycznie jest pięknie. Lubię Beskid, bo zawsze mnie zaskakuje czymś nadzwyczajnym, zatem polecam Wam abyście tam pojechali to sprawdzić.

wiesiekj

Posty: 13

 
Polecam odwiedzić Cieńków, albowiem dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie przepiękne zdjęcia z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to znaczny obszar, niemniej jednak i wiele atrakcji. To akurat dobrze, albowiem tak faktycznie każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu konieczne i sprawi wiele radości.

Kitas

Posty: 3