gdzie kupić opony do ciężarówek

gdzie kupić opony do ciężarówek

Gdzie kupujecie teraz opony? Chciałbym jeszcze przed nowym rokiem zdążyć z wymianą. Może jakieś niszowe marki? Chodzi oczywiście o samochody ciężarowe.

Pyuhyo

Posty: 1

 
Mam dobre relacje z tym sklepem. Przegląd ponad 5000 opon, do tego niezła wyszukiwarka i zawsze coś podpowiedzą bezpłatnie, więc potwierdzam przy okazji.

Yuri20

Posty: 5

 
Zamawiałem ostatnio opony przemysłowe Michelin z www.sklep.res-tires.pl to nie było żadnych problemów z dostępnością. W ostatnich latach wzrosły wymagania dla producentów ogumienia, a to się w pewnym stopniu odbija na jakości jazdy. Trzeba moim zdaniem monitorować rynek w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, a nie stawiać tylko na najpopularniejsze marki. W tym sklepie masz akurat fajny, spory przegląd, więc polecam.

johncena67

Posty: 13

 
Znam ich z Podkarpacia. Wielu moim kumplom kierowcom pomagali w serwisie ogumienia, więc sprawdzona lokalnie marka.

micko

Posty: 5

 
To akurat prawda, że rzadko się zdarza, żeby sklep prowadził jeszcze serwis mobilny ogumienia, dlatego uważam, że nieco bardziej godni zaufania.

Marioleczka

Posty: 2

 
U polskich przewoźników cały czas jest presja na bardzo niskie ceny. Każdy oszczędza, a oszczędzanie na ogumieniu to niebezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu.

Yewose

Posty: 3

 
Na cienkich oponach jeździłem to 40 000 km to był maks. Oryginalne, dobrych marek znacznie dłużej wytrzymują, więc możesz sobie policzyć opłacalność na spokojnie.

labuh

Posty: 4